Milani afër nënshkrimit me sulmuesin norvegjez
Sulmuesi norvegjez, Hauge pritet të përforcojë skuadrën e Milan.

Jan Peter Hauge është mjaftuar me 90 minuta për të arritur që të impresionojë drejtuesit e skuadrës së Milan.

Lojtari luajti përballë mbrojtjes ‘Rossoneri’ në Ligën e Evropës, kur Milan fitoi ndaj Bodo Glimt.

Sipas Di Marzio, Milan kanë shënjestruar Hauge dhe janë afër marrëveshjes.

Lojtari regjistron statistika të shkëlqyera si në kampionatin norvegjez, ashtu edhe në kualifikueset për Ligën e Evropës.
Shtuar më 26/09/2020, ora 10:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori