Milani barazon me Bate Borisov (VIDEO)
Nuk arrin më shumë se një barazim skudra e Milanit në Bjellorusi. Ekipi kuqezi nuk arriti të fitonte sfidën me Bate Borisov e përfunduar para pak çastesh.

Pjesa e parë përfundoi në favor të të besuarve të Alegrit, ku në minutën e 22-të, i përhershmi Zlatan Ibrahimoviç kaloi të tijët në avantazh. Por në pjesën e dytë, në minutën e 55-të Bressan shënoi nga pika e 11-metërshit golin e barazimit.

Duhet pranuar që Milani e dominoi krejt lojën dhe u ndëshkua nga një vendim i dyshimtë i arbitrit në dhënien e penalltisë. Golin e shënuar, milanistët ia dedikuan Kasanos të sëmurë.

Nëse Barcelona fiton sfidën e mbrëmjes, Milanit do ti duhet ti mundë në përballjen direkte katalanasit për të marrë vendin e parë në grup. /albeu.com/


Shikoni golat:

name="movie" value="http://video.rutube.ru/af1dda088b5842411a0641cf90afa8ec">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">name="flashVars" value="uid=4180855">video.rutube.ru/af1dda088b5842411a0641cf90afa8ec" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="470" height="353" allowFullScreen="true" flashVars="uid=4180855">

name="movie" value="http://video.rutube.ru/f55658848801293ddfb8b5f1c4f474c1">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">name="flashVars" value="uid=4180855">video.rutube.ru/f55658848801293ddfb8b5f1c4f474c1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="470" height="353" allowFullScreen="true" flashVars="uid=4180855">
Shtuar më 01/11/2011, ora 19:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori