Milani bën publike shumën e parave që kërkon për Paquetan
AC Milan është duke menduar për ta larguar mesfushorin brazilian nga skuadra

AC Milan mësohet se po kërkon 35 milionë euro.

Ato skuadra që e dëshirojnë mesfushorin në radhët e tyre duhet të paguajnë këtë shumë, shkruajnë mediat italiane.

Deri me tani Paris Saint-Germain është thënë se janë gati për të shpenzuar 35 milionë euro për të nënshkruar me Lucac Paquetan dhe madje ata edhe kanë mbajtur bisedat e para për transferin e tij.

Corriere dello Sport shkruan se skuadra e Serie A e ka vënë këtë çmim dhe nuk dëshiron që të bie nën të.
Shtuar më 20/01/2020, ora 08:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori