Milani blen Mamadou Sakho
Skuadra e Milanit ka arritur marreveshjen per mbrojtesin e PSG, Mamadou Sakho. Sipas L'Equipe problemet e medha ne kete repart kane bere Gallianin qe te udhetonte menjehere drejt Frances ku mesa duket gjithcka ka perfunduar dhe ai do te vij ne form huazimi 1-vjecar me te drejte blerje ne fund te sezonit.

Sakho me perpara eshte kerkuar edhe nga skuadra si Liverpool apo Arsenal po ne fund ai zgjodhi te vije tek Milani. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2013, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori