Milani dëshiron yllin e Lyon
France Football ka thënë se Milan janë të interesuar për të nënshkruar me Nabil Fekir-kurse sulmuesi i Lyonn duket se është i interesuar për këtë lëvizje

Gazeta ka shpjeguar që Milan është duke e monitoruar situatën e tij për disa javë dhe tashmë kanë bërë edhe një ofertë.

Për me tepër, Fekir është “tërhequr” pasi që e konsideron skuadrën e Milan legjendare dhe është tifozë i saj.

Fituesi i Botërorit, ka vetëm një vit kontratë në kontratën e tij me Lyon dhe mendohet se ai është gati për një sfidë të re.

Gazeta beson që vlera e tij është diku prej 35-40, e cila është shumë më e vogël se sa kishte ofruar Liverpool verën e kaluar, diku 70 milionë funte.

Ai ka shënuar 12 gola dhe ka bërë nëntë asiste për Lyon sezonin e kaluar ku përfunduan në vendin e tretë në Ligue 1 dhe arritën në ֛çerekfinale te Ligës së Kampioneve.
Shtuar më 25/06/2019, ora 23:14
ELIOT
e Mërkurë 26 Qershor 2019, Ora 11:29
ky arabi eshte kot ;;I shoh te gjiha ndeshjet ne France te Lyonit dhe Fakiri ska be ne ndeshje te mire ;;Po luan nje here ne 5 ndeshje ;qe nga Siti ne kupene europes ska bere me gje ;;; i bene publicite FrancezIt se duan me e shit me JA fut Milanezeve ;;;as me Tironen s emarre ket pordhacin qe me shume ka podhe se luan merci ...
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori