Milani dyfishon rezultatin me një super gol (VIDEO)
Pas një pjese të para të mbyllur në barazim pa gola me Frosinone e cila edhe pse e rënë nga kategoria nuk po lëshon aspak.

Pjesa e dytë nisi menjëherë me një penallti për miqt e cila u prit nga Donnarumma. Më pas sfida do zhbllokohej nga Pieatek në minutën e 57’ dhë në minutën e 66’ një goditje dënimi e ekzekutuar perfekt nga Suso dyfishoi rezultatin.

Një avantazh ky që mund të administrohet lehtë nga Milani dhe të vazhdoj të ëndërroj Championsin. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2019, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori