Milani e kërkon, por Genoa vendos çmimin marramendës për yllin e saj
Milani këkron një bomber në sulm dhe ai është polaku i Genoas Piatk i cili këtë fazë të parë të kampionatit Italian ka shënuar 13 gola.

Për bomberin polak përvec Milanit interes ka shfaqur edhe Juventusi dhe Reali i Madridit.

Ndërkohë menaxheri i lojtarit ka takuar drejtuesit e ekipeve të mëdha, por ende nuk ka asgjë konkrete për momentin.

Por klubi Genoas i ka vënë një cmim të kripur Polakut reth 60 milion euro shifër mjaft e lartë kjo për kuqezinjtë

Në sezonin e tij të parë në Serinë A, sulmuesi polak ka arritur të shënojë 13 gola në 19 ndeshje të luajtura, 1 më pak sesa ylli Juventusit Cristiano Ronaldo. /albeu.com/
Shtuar më 10/01/2019, ora 11:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori