Milani e nis me këmbën e mbarë, Ibra nuk njeh moshë (VIDEO)


Milani e ka nisur me këmbën e mbarë Serie A.

Kuqezinjtë kanë fituar 2-0 në shtëpi ndaj Bologna.

Ishte Ibra ai i cili i siguroi fitoren pas dy golave një në minutën e 36 dhe në të 50 me 11-metërsh. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2020, ora 22:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori