Milani hedh poshtё shitjen e Kaka
Albeu.com
Mediat angleze sot shkruan se Manchester City planifikon tё dërgojё ofertё pёr shërbimet e Kaka. Por drejtori sportiv i rosonerёve, Umberto Gandini, edhe njёherё vërtetoi qëndrimin e klubit italian.Ekipi i Milanit edhe njёherё e ka pohuar qëndrimin e vet se ylli brazilian Kaka nuk ёshtё nё shitje pёr kurrfarë çmimi.
Mediat angleze sot shkruan se Manchester City planifikon tё dërgojё ofertё pёr shërbimet e Kaka. Por drejtori sportiv i rosonerёve, Umberto Gandini, edhe njёherё vërtetoi qëndrimin e klubit italian.

“Nuk do ta shesim Kakan pёr asnjë çmim dhe ai do tё mbetet me klubin, me tё cilin ka marrëveshje deri nё vitin 2013”, ka thёnё Gandini.

Kaka aktualisht ёshtё me kombëtaren e Brazilit nё Venezuelё, ky sonte do tё luajё nё kuadër tё kualifikimeve pёr Botёrorin 2010.
Shtuar më 13/10/2008, ora 16:59
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori