Milani i jep kohë Donnarummës deri nesër, zgjidh e merr
Në shtëpinë e Milanit rikthehet në planin e parë Donnarumma. Brenda ditës së nesërme (më 3 korrik) Fassone e Mirabelli presin një sinjal nga Mino Raiola mbi vendimin definitiva.

Nëse nuk do të arrijë një rinovim kontrate me Donnarumma, Milan do të kthehet në kmerkato me datë 4 për të gjetur një portier në gjendje ta zëvendësojë, Albeu.com.

Il 'Corriere della Sera',thekson takimiN midis Donnarummas dhe Raiolas. Takim gjatë të cilit Donnarumma do ti njoftojë vullnetin e tij për të qëndruar në Milano dhe për të hedhur poshtë ofertën e Real Madridit. Nesër është dita përfundimtare ku vendoset gjithçka. /albeu.com/
Shtuar më 02/07/2017, ora 11:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori