Milani interesohet per Robinhon
Albeu.com
Milani do të tentojë të transferojë reprezentuesin e Brazilit, Robinho, nëse ylli brazilian Ronaldinho largohet nga klubi, shkruan të premten "Milannews.it". 26-vjeçari, Robinho nuk arriti të shkëlqente te ...... Manchester City dhe për këtë arsye u huazua te Santosi brazilian. Pas largimit të trajnerit Leonardo nga Milani është diskutuar shumë për mundësinë e largimit të Ronaldinhos në drejtim të LA Galaxy apo Palmerias. Për Robinhon po interesohen edhe Beshiktash, Bayern Munich dhe Valencia.
Shtuar më 10/07/2010, ora 17:07
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori