Milani ka hequr dorë nga Hamsik
Hamsik
Agjenti i skuadrës së Milanit, Mino Raiola ka thënë se Milani nuk do të transferoj lojtarin e Napolit, Marek Hamsik gjatë kësaj merkatoje verore edhe pse prej disa kohësh e kërkonte me ngulm.

"Marek Hamsik nuk do të jetë një lojtar i Milanit në këtë verë pasi Milani heq dorë prej tij. Lojtari ka një kontratë me Napolin dhe unë pres që ai të qëndroj aty", tha Raiola për Sportmediaset. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2011, ora 19:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori