Milani ka zgjedhur Matrin
Pëlqej
Është Alessandro Matri sulmuesi i zgjedhuri i Milanit për të përforcuar repartin e avancuar në janar. Sulmuesi i Cagliarit është kërkuar shumë nga Allegri i cili ka kërkuar dhe ia ka arritur që klubi i tij të fillojë tratativat me presidentin e Cagliarit, Cellino. Presidenti Cellino e vlerëson lojtarin me një shumë prej 15 milionë eurosh, por afera mund të mbyllet edhe me 12 milionë pasi Cagliarit mund ti lihet pronësiae plotë e Astorit, i cili aktualisht është në dypronësi. (albeu.com)
Shtuar më 29/11/2010, ora 13:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori