Milani kalon në epërsi ndaj Dudelanges (VIDEO)

Milan ka kaluar në epërsi ndaj Dudelanges në "Josy Barthel".

Ai që ka shënuar është sulmuesi Gonzalo Higuain në minutën e 59'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta 64'. /albeu.com/
Shtuar më 20/09/2018, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori