Milani kalon përsëri në avantazh por Champions është i paarritshëm (VIDEO)
Milani ka arritur të shënojë golin e tretë më Kessie në minutën e 64’ pasi ka ekzekutuar saktë një penallti.

Një avantazh i cili nuk i vlen Milanit pasi kundërshtarët direkt Atalanta dhe Interi janë duke fituar. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2019, ora 22:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori