Milani kërkon talentin holandez
Milani po vëzhgon talentin 18-vjeçar të Az Alkmar, Adam Maher. Sipas asaj që shkruan britanikja Daily Mail, klubi kuqezi e pëlqen shumë mesfushorin e holandezëve dhe mendohet ti bëjë një ofertë klubit nga Alkmar gjatë mrkatos së janarit.

Milani beson në aftësitë e lojtarit të datëlindjes 1993 dhe mendon se ai mund të jetë një investim i sigurtë dhe me vlerë për të ardhmen e klubit kampion të Italisë.

Adam Maher kërkohet edhe nga Barcelona, Manchester City dhe Olimpik Lion. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2011, ora 18:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori