Milani kërkon yllin e Sevilla-s
Milani synon të afrojë në fund të qershorit holandezin. Quincy Promes. Sulmuesi i cili është titullar i padiskutushëm tek Sevilla ka rënë në sy të kuqezinjve.

Por për të arritur te anësori holandez, Milani mund të futë të tratativa Andre Silvën i cili luan po tek Sevilla si i huazuar.

Promes këtë sezon me andaluzët është aktivizuar në 24 ndeshje duke shënuar dhe një gol. /albeu.com/
Shtuar më 27/03/2019, ora 15:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori