Milani kthen kusurin e Bonuccit tek Juventus
Mattia De Sciglio është një lojtarë i Juventusit. Italiani braktisi Milanin në Kinë për tu kthyer në Itali dhe për të nënshkruar me Juventusin.

Mattia De Sciglio do të kryejë sot vizitat mjeksore para nënshkrimit të kontratës së tij me Juventusin. Milan dhe Juventus ranë dakord për një transferim të Italianit për 12 milionë euro, përcjell Albeu.com.

De Sciglio do të marrë një barrë të madhe përsipër pasi do të duhet të zërë vendin e lën bosh nga Dani Alves. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2017, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori