E FUNDIT/ Bien ndjeshëm rastet e reja, 19 viktima në 24 orët e fundit
Milani me 10 lojtarë, Ibrahimovic ndëshkohet me të kuq (VIDEO)
Zlatan Ibrahimovic merr kartonin e dytë të verdhë nga Paolo Valeri dhe kësisoj ai largohet nga fusha e lojës.

Derisa po zhvillohej minuta e 59’, skuadra e Stefano Pioli do të mbetet pa lojtarin e tyre kryesor Ibrahimovic, pasi ai u ndëshkua me kartonin e dytë të verdhë në ndeshje.

Kartoni i parë, erdhi si rezultat i përleshjes me lojtarin Romelu Lukaku.

Milani është duke fituar me rezultat 1-0, falë golit të suedezit.
Shtuar më 26/01/2021, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori