Milani në avantazh të tre golave
milan55
Skuadra e Milanit po luan në “San Siro” ndaj Chievos në një takim që ka nisur mbarë për kuqezinjtë pasi janë në avantazh të trefishtë.

Gonzalo Higuainështë autori i dy golave ndërkohë që Bonaventura mban firmën e një goli. Bomberi argjentinas po tregon dhe një herë tjetër peshën që ai ka për fanellën e kuqezinjve.

Golin e parë argjentinasi e shënoi në minutën e 27 ndërkohë që golin e dytë në të 34 minut. Tashmë po luhet pjesa e dytë ku Bonaventura ka shënuar golin e tretë. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2018, ora 16:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori