Milani në garë për mesfushorin e Arsenal
Milan dëshiron të nënshkruajë me mesfushorin e Arsenalit Lucas Torreira, siç njofton e përditshmja italiane Sport Mediaset.

Rossonerët kanë identifikuar uruguaianin si një objektiv kyç për të ndërtuar një skuadër të aftë për tu kualifikuar për në Ligën e Kampionëve.

Torreira ishte transferuar te Arsenali verën e kaluar dhe ka shënuar gjithsej 2 gola në 34 paraqitje.
Shtuar më 24/06/2019, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori