E FUNDIT/ Numurohen 87% të votave: LSDM 36,27%, VMRO-DPMNE 34,89%, BDI 11,37%, ASH
Milani në "hall" të madh, Andre Silva nuk kalon testet mjekësore te Monaco
"Calciomercato" dhe "RMC Sport" raportuan se Andre Silva ka përfunduar testet mjekësore, dhe se ai është gati tani të nënshkruajë një kontratë pesë vjeçare me Monacon.

Nga ky transferim, kuqezinjtë pritej të fitonin rreth 30 milionë euro por në momentet e fundit ka ndodhur një problem.

Milan News shkruan se portugezi ka dështuar të arrijë marrëveshje personale me klubin nga Principata, pasi këta të fundit kanë ndërruar ofertën në momentet e fundit.

Milani me paratë e fituara nga portugezi do të blintë Angel Correa.
Megjithatë pritet në orët në vijim nëse marrëveshja mund të finalizohet me sukses. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2019, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori