Milani në shitje? Përflitet një bankë franceze
Pëlqej
"Milani është në shitje". Lajmi jepet nga Marcel Vulpis, Drejtori i "sportecononmy", në një intervistë për "Radio Maete".

"Të gjithë klubet e Serie A, përveç Inter dhe Roma, janë teorikisht në shitje. Edhe Milani sot po bisedon me një bankë franceze që po kontrollon tregun. Ajo që i mungon klubeve italiane është likuiditeti dhe pothuajse të gjitha kanë probleme ekonimike që pengojnë kryerjen e investimeve", është shprehur Vulpis.

Por deri tani nuk ka asnjë reagim nga klubi kuqezi. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 15:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori