Milani nuk ndalet në merkato, bën gati goditjen e radhës
Milani është shumë pranë një tjetër blerje të rëndësishme në merkato,, teksa ka arritur akordin përfundimtar me Andrea Contin.

Atalanta ka rënë dakord që të shesë mbrojtësin për 22 milionë euro dhe 2 milionë të tjera bonuse dhe tani pritet vetëm zyrtarizimi i kësaj marrëveshje dhe Conti të veshë fanellën kuqezi pas shumë negociatash.

Në listën Milanit dy qendërmbrojtës të tjerë për të patur sa më shumë alternativa. Drejtuesit kuqezinj po monitorojnë situatën e ish–kapitenit të Fiorentinës, Gonzalo, si edhe ish-mbrojtësin e Romës në Serinë A, Simon Kjaer.

Shtuar më 24/06/2017, ora 17:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori