Milani per Ibrahimovicin ofron Huntelarin dhe 35 milione euro
Albeu.com
Milani ka bërë një ofertë prej 35 milionë eurosh plus dhënien e Huntelaar ose Borriello për të bindur Barcellona të japë Ibrahimoviq. Lajmin e ka bërë të ditur shtypi spanjoll. “El Mundo Deportivo” ka publikuar një artikull me titullin “Maxi-ofertë e Milanit për Ibra!”.
Në brendësi shkruhej se suedezi, pas një sezoni me drita dhe hije në Barça, ka vendosur tani të lërë skuadrën.
Shtuar më 27/05/2010, ora 15:29
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori