Milani po mendon për ish-trajnerin e Interit, Mançinin
La Gazzetta dello Sport shrkuan se Mancini është kontaktuar nga drejtorët Rossonerë, Marco Fassone dhe Massimiliano Mirabelli.

Roberto Mancini besohet se është shumë i pakënaqur me jetën në Rusi dhe kërkon rikthimin në Itali. 53 vjeçari mori postin e trajnerit te Zeniti në korrik dhe është nën kontratë deri në qershor të vitit 2020.

Mancini thuhet se shumë i motivuar për të pasue një mundësi për të përfaqësuar Rossonerët. Ai dikur ishte pjesë e zikaltërve tëcilët i drejtoi në suksese të një pas njëshëm në fitimin e Seria A. /albeu.com/
Shtuar më 27/12/2017, ora 16:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori