Milani rikthen fanellën e sezonit 2011-2012 (FOTO LAJM)

Milani ka përgatitur fanellën e re për sezonin e ardhshëm.

"Footyheadlines", një faqe e specializuar për uniforma dhe marketing, ka publikuar pamjen e parë të asaj që do të jetë uniforma e klubit për sezonin e ardhshëm.

Do jetë e ngjashme me atë të sezonin 1999-2000 dhe me atë të 2011-2012.
Ndryshim tjetër do jetë edhe tek jaka, në fakt nuk do ketë jakë fare fanella e ardhshme e cila do jetë thjesht një rreth.
Shtuar më 15/02/2019, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori