Milani shkatërron Austrinë e Vienës (VIDEO)
Milan e ka nisur furishëm kthimin në garat evropiane, duke mposhtur në udhëtim skuadrën Austria Wien me rezultat të thellë 1:5

Skuadra e Milanit ka shënuar fitore të thellë 1:5 ndaj Austria Wien, në kuadër të fazës së grupeve të Europa League.

Golat për Milanin në këtë takim i shënuan Calhanpglu, Andre Silva 3 dhe Suso, ndërsa për vendësit shënoi Bokovic.

Pas kësaj fitoreje Milan prin në Grupin D me 3 pikë, aq sa ka edhe AEK që mposhti 2:1 Rijekën. /albeu.com/
Shtuar më 14/09/2017, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori