Milani shpëton në fund falë dopietës së Hernandez (VIDEO)
Tho Hernandez shpëton Milanin nga humbja.

Kuqezinjtë barazuan 2-2 në San Siro ndaj Parmës.

Vendasit e panë veten dy herë në disavantazh pas golave të Hernanit dhe Kurtic, por ishte Hernandez ai që i dhuroi një pikë skuadrës së tij pas dopietës në minutat 59’ dhe 91’, shkruan Albeu.com.

Ndërkohë, pas 11 javësh Milani mban kreun me 27 pikë, 4 pikë më shumë nga vendi i 2 që mbahet nga rivalët e përjetëshëm të Interit. /albeu.com/

Shtuar më 13/12/2020, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori