Milani vihet pas talentit holandez
Pëlqej
Milani i ka vërë syrin sulmuesit të Club Brugge, Arnaut Danjuma Groeneveld.

Danjuma aktualisht është i lënduar, dhe nuk ka luajtur që nga mesi i tetorit të vitit të kaluar.

Ai luan në krahun e majtë në sulm, mirëpo mund të luajë edhe në krahun e djathtë dhe si sulmues i dytë.

Në 15 paraqitjet e këtij sezoni, Danjuma ka shënuar 5 gola dhe ka bërë 4 asistime në të gjitha garat.
Shtuar më 12/01/2019, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori