Milani zbulon skuadrën me të cilën do të luajë kundër Shkëndijës
Pëlqej
Milani ka publikuar listën e lojtarëve që do të luajnë ndeshjen me Shkëndijën.

Rossonerët ndeshjen e parë e kanë fituar me rezultat 6-0, ndërsa ndeshja e nesërme do të jetë vetëm një formalitet.

Vincenzo Montella ka lënë pushim dhe nuk i ka ftuar në skuadër Gio Donnarumman dhe Hakan Calhanoglun.

skuadër është kthyer Alessio Romagnoli.

Ndeshjen nga minuta e parë mund të fillojë Antonio Donnarumma.

Skuadra e Milanit: A. Donnarumma, Guarnone, Storari, Abate, Antonelli, Bonucci, Calabria, Gabbia, Gomez, Romagnoli, Zapata, Kessié, Locatelli, Mauri, Torrasi, Zanellato, Borini, Cutrone, André Silva, Suso.
Shtuar më 23/08/2017, ora 22:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori