Milanistët zgjohen me super blerjen zyrtare
Ndonëse dukej një lojë, tashmë është e vërtetë. Leonardo Bonucci është zyrtarisht lojtari i Milanint.

Fassone dhe Mirabelli kanë shokuar mbarë botën me një goditje direkt nga rivalët kryesorë, Juventus.Bonncu i kushtoi Milanit 40 milionë eeuro dhe do të përfitojë një pagë prej6.5 milionë euro në sezon, përcjell albeu.com

Tani Bonnuci do të vazhdojë me Milanin në Kinë dhe me shumë mundësi do të jetë kapiteni i ri i Milanit. /albeu.com/
Shtuar më 14/07/2017, ora 09:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori