Milito nuk do të jetë kundër Werderit
Diego Milito
Nuk do të ketë ndeshje kundër Werder Bremenit për Diego Militon që ka braktisur grumbullimin në skuadër. Sulmuesi argjentinas është grumbulluar rregullisht në listën e Benitez për ndeshjen e turit të dytë të championsit kundër Werderit por nuk ia ka dalë të rekuperojë tërheqjen që ka pësuar në kofshën e djathtë dhe për këtë arsye do mungojë.Cambiasso, ndërkohë vlerëson kunërshtarin duke e përgëzuar për karakterin e fortë që shpreh në fushë. (albeu.com)
Shtuar më 29/09/2010, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori