Milito s'ka frike nga Milan
Albeu.com
Përforcimi i ri i Interit, Diego Milito nuk ka frikë para derbit të tij të parë zyrtar kundër rivalit të qytetit Milan. “Shpresojmë të zhvillojmë ndeshje të mirë dhe në fund të mbrëmjes Milan nuk do të ketë gjashtë pikë”, tha sulmuesi.
Nerazzurrët e filluan sezonin me barazim dëshpërues 1-1 në shtëpi kundër Barit.

“Duhet të jemi të qetë, e di se duhet të përmirësohem sikur gjithë të tjerët por jemi duke punuar rreth kësaj”, përfundoi reprezentuesi argjentinas.

Inter dhe Milan takohen të shtunën mbrëma në San Siro.
Shtuar më 27/08/2009, ora 22:58
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori