Milot Rashica zgjedh mes Cristiano Ronaldos dhe Leo Messit (VIDEO)
Milot Rashica po kalon momente të jashtëzakonshme te klubi gjerman Werder Bremen.

24 vjeçari është shndërruar në një lojtar të dashur për tifozët e Bremen, dhe në një lojtar shumë të rëndësishëm për gjermanët.

Rashica së fundi ka dhënë një intervistë interesante për faqen zyrtare të Werder Bremen.

7-shi i Kosovës ka pasur të zgjedh mes disa pyetjeve të vështira, e po ashtu të vendos mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2019, ora 19:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori