Milot Rashica rikthehet te goli me Vitesen
Milot Rashica është rikthyer sërish te goli. Mesfushori nga Kosova ka qenë protagonist në fitoren që skuadra e tij 3-1 me Tuenten në një ndeshje mes rivalësh direkt për Kupat e Europës.

Rashica e nisi ndeshjen si titullar, dhe në minutën e 49 të saj arriti të shënojë golin që vulosi përfundimisht rezultatin.


Shtuar më 15/01/2017, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori