Mino Raiola i ofron Milanit "Seedorfin e ri" (VIDEO)
Agjenti i famshëm i futbollit, italo-holandezi Mino Raiola, i ka propozuar Milanit "Seedorfin e ri". Bëhet fjalë për talentin holandez, Tonny Trinidade de Vihena, sulmues i datëlindjes 1995, që aktualisht luan për ekipin e Feyenoord.

Lojtari etiketohet si pasardhësi i ish-lojtarit e trajnerit të Milanit, Clarence Seedorf, dhe për të flitet shumë mirë.

Vlera e kartonit të 19-vjeçarit vlerësohet 5 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 03/10/2014, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori