Mino Rayola: Shumë ekipe evropiane kërkuan Sarrin pasi bën një lojë të bukur
Agjenti Mino Raiola ka thënë se gjatë verës për teknikun italian janë interesuar shumë skuadra evropiane.

“Sarri? Napoli luan një futboll që pëlqehet në gjithë Evropën”.

“Shumë skuadra më kanë kërkuar informacione për Sarrin”, ka thënë Raiola.

Napoli është pjesëmarrës në Ligën e Kampionëve dhe aktualisht renditet në vendin e dytë me nëntë pikë. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2017, ora 10:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori