Ministri nuk do t'ia di për punët e qeverisë, në parlament shikon ndeshjen Real - Juve (FOTO LAJM)

Mendohej se do te ishte një ndeshje e mbyllur ajo mes Realit dhe Juventus por në fakt ajo mbrëmje kishte rezervuar shumë dramë për të gjithë ndjeksit e futbollit.

Të gjithë njerëzit anembanë globit kanë obligime dhe nuk mund ta ndjekin, megjithëse ishte një sfidë nga ato ku duhet të paguaje shumë për ta parë për ato emocionemëdha.

Këtij tundimi nuk i ka shpëtuar as Ministri i Maqedonisë, Samka Ibraimoski, i cili e ka ndjekur ndeshjen drejtpërdrejt nga parmalenti dhe ka lënë mënjanë punët e shtetit.

Shtuar më 12/04/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori