Minuta dramatike, Paulo Dybala kalon Juventusin në avantazh ndaj Lazios (VIDEO)

Juventus ka shënuar golin e avantazhit ndaj Lazios në "Olimpico".

minutat e fundit Paulo Dybala ka realizuar golin e shpresës, golin e fitores ndaj Lazios në minutën e 90+2.

Ndeshja po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të takimit. /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 20:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori