Miqësojra Gjermani-Serbi përfundon në mënyrë të shëmtuar (VIDEO)
Minutat e fundit të ndeshjes miqësore midis Gjermanisë dhe Serbisë patën një episod mjaft të shëmtuar. Sulmuesi i skuadrës serbe Milan Pavkov u nxor me të kuqe si pasojë e një ndërhyrje tejet të rrezikshme ndaj Lory Sanes.

E gjitha pesha e futbollistit serb u vendoskyçin e këmbëslojtarit të Manchester City. Fatmirësisht për Sane, forca e kontaktit nuk ishte e mjaftueshme për të shkaktuar traumë ose frakturë. /albeu.com/

Shtuar më 20/03/2019, ora 23:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori