Miqësorja kundër Uellsit, lojtarët e Shqipërisë mbërrijnë në stadium (FOTO LAJM)

Shqipëria do të luaj sonte ndaj Uellsit në stadiumin "Elbasan Arena".

Skuadra e Panuccit do të kërkojë të fitojnë dhe t'i kthehen rezultateve pozitive.

Por lojtarët e kombëtares së Shqipërisë kanë mbërritur në stadium që bëhen gati për sfidën.

Ndeshja starton në orën 20:00. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2018, ora 18:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori