Miqësitë e çuditshme të sportistëve me kriminelët dhe diktatorët (FOTO LAJM)

“Perandori” Adriano, është fotografuar shpeshherë në favelat braziliane përkrah personazheve aspak të këshillueshëm

Sportistët janë figura shumë të njohura publike dhe shumëkush kërkon të krijojë miqësi me ta.

Por jo gjithmonë miqtë e rinj janë personazhekëshillueshëm për t’u qëndruar pranë dhe këtë e tregojnë dhe disa foto që qarkullojnë në internet.

Shtuar më 24/01/2017, ora 16:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori