Miranda pranë largimit, Interi shigjeton futbollistin e Sampdorias
Mbrojtësi Miranda është i pakënaqur tek Interi shkak janë bërë hapsirat e pakta që ai ka në formacionin titullar, teksa ai po konsideron seriozisht largimin, shkruan Albeu.com.

Sipas Calciomercato.com shumë për brazilianin nuk mungojnë ofertat si nga porugezët e Portos ashtu dhe nga skuadra braziliane e Flamengos.

Por Interi duke se e ka gjetur shpejt zevndësuesin e Mirandës, teksa ai është Joachim Andersen i cili aktivizohet me Sampdorian.

Qendërmbrojtësi kushtont rreth 30-35 milionë euro. Megjithtë Interi po kërkon ta afrojë me huazim me të drejtë blerje . /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2018, ora 12:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori