Misteri, Mourinho-Drogba: "Why not"
"Why not". Kjo është përgjigja që Jose Mourinho i ka dhënë Didier Drogba në përqafimin miqësor në përfundim të sfidës Galatasaray-Real Madrid. Tekniku portugez për "Mediaset" ka dribluar argumentin, dhe kështu misteri shtohet akoma edhe më shumë.

Cila ka qënë pyetja e sulmuesit nga Bregu i Fildishtë? Ishte diçka personale apo ka të bëjë me një ribashkim të të dyve (te Chelsea apo PSG) sezonin e ardhshëm?

Tifozët e Chelsea, në veçanti, e presin krahë hapur diçka të tillë.../albeu.com/
Shtuar më 10/04/2013, ora 13:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori