Modelja braziliane josh Neymarin (FOTO LAJM)

Neymar ka ndezur thashetheme të reja në lidhje me jetën e tij private, pasi u fotografua bashkë me një modele braziliane, Mari Tavares. Ylli i PSG ka qenë vetëm, që kur lidhja e tij e trazuar me partneren afatgjatë, Bruna Marquezine, përfundoi në tetor.

Duke përfituar nga fakti se Ligue 1 ka nisur pushimin dimëror, Neymar ka marrë pjesë në një ceremoni festive. Dhe, ndërsa po kalonte Krishtlindjen në Brazil, ai ushqeu thashethemet e një romance të re, pasi u fotografua së bashku me modelen 20-vjeçare në një “party”. /albeu.com /
Shtuar më 28/12/2018, ora 13:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori