Modelja premton seks me lojtarët e Napolit nëse fitojnë Championsin (FOTO)

Modelja italiane Paola Saulino, një tifoze e flaktë e skuadrës së Napolit, ka bërë një premtim të çmendur sot për fansat e këtij ekipi.

Në prag të ndeshjes ndaj Real Madrid, ajo kërkon të karikojë në mënyrën e saj lojtarët e trajnerit Sarri.

Në rast se Napoli i saj do të arrijë të triumfojë më 3 qershor në finalen e Champions League, që zhvillohet në Kardif, ajo është e gatshme të zhvillojë seks me të gjithë lojtarët.

“Jam tifoze e Napolit prej një jete dhe jam e lumtur dhe e kënaqur që skuadra ime e zemrës po ecën mjaft mirë në kampionat dhe arenën ndërkombëtare. Nëse Napoli do të fitojë Champions League, do të isha e lumtur të praktikoja seksin oral me të gjithë lojtarët”, ka qenë premtimi i saj.

Shtuar më 13/02/2017, ora 15:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori