Modelja seksi motivon Milanin në prag të ndeshjes ndaj Torinos (FOTO LAJM)

Modelja e njohur italiane, Claudia Romani njihet si një tifoze e madhe e Milanit

37-vjeçarja, e cila është lindur në Akuila të Italisë, sot jeton në Florida të SHBA-ve.

Italiania vazhdimisht poston foto të nxehta për fansat e saj.

Ndërkohë, përmes fotove e shpreh edhe përkrahjen për klubin italian.

Milani momentalisht është duke luftuar për një vend ne Ligën e Kampionëve dhe mbeshteja nuk mungon per kuqezinjte.
Shtuar më 28/04/2019, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori