Modelja shqiptare tërbon rrjetin me tatuazhin në vendin intim (FOTO LAJM)

Rike Roçi ka tërbuar fansat teksa ka publikuar një foto më bikini.

Në këtë foto dallohet qartë një tatuazhRikja ka në pjesët intime, duke bërë që adhuruesit e bukuroshes ta shfrenojnë fantazinë në komente.

Ajo njihet si një tifoze e zjarrtë e Milanit, ndërsa nuk ngurrron të mbështesë dhe Kombëtaren Shqipatre. /albeu.com/


Shtuar më 24/08/2019, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori