Modelja super joshëse nënë e dy fëmijëve: Të gjithë futbollistët më shkruajnë (FOTO LAJM)

Tammy Hembroë është modelja që po bën namin me pozat e saj të nxehta duke pozuar me rrobabanjo e duke treguar trupin me format superseksi.

Tammy ndiqet nga 11 milion njerëz në Instagram, mes tyre edhe futbollistë.

Ajo tregon se futbollistët e kanë pikë të dobët dhe sipas saj të gjithë i kanë shkruar.

"Ju betohem që të gjithë futbollistët nëpër botë më dërgojnë mesazhe”, shprehet 26-vjeçarja australiane.

Tammy është nënë e dy fëmijëve, nga lidhja me trajnerin Reece Haëkins.

26-vjeçarja është e njohur si blogere dhe fitnes guru. Ajo mori shumë famë kur nisi të postojë në Instagram rreth shtatzënisë duke frymëzuar nënat e reja si të arrinin trupin që dëshironin pas lindjes.

Shtuar më 29/06/2020, ora 19:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori